اعلام قیمت نهایی و زمان عرضه لومیا ۹۲۰ و لومیا ۸۲۰ نوکیا

کمتر از یک ماه پیش شرکت نوکیا با همکاری مایکروسافت در کنفرانسی از دو پرچم دار ویندوز فون ۸ خود یعنی لومیا ۹۲۰ و لومیا ۸۲۰ رونمایی کرد. این دو اسمارت فون را میتوان بازگشت نوکیا به جنگ اسمارت فون ها دانست. این دو ویندوزی خوش رنگ و لعاب با امکانات فوق العاده ای رونمایی شدند اما با اینکه امکانات این دو اسمارت فون در کنار رقیبانشان فوق العاده بود اما بعد از کنفرانس باز هم سهام نوکیا به شکل فجیعی سقوط کرد! چون این دو گوشی در کنار خوبی هایشان معایبی نیز همچون وزن بسیار زیاد و اعلام نشدن قیمت داشتند که حالا به صورت رسمی قیمت این دو اسمارت فون اعلام شده است.

امروز بعد از انتظاری نسبتا طولانی بالاخره قیمت لومیا های جدید به صورت رسمی اعلام شد.قیمت این دو اسمارت فون فعلا فقط در روسیه ، آلمان و ایتالیا اعلام شده و مطمئنا کمی زیادی است که با عرضه به کشورهای دیگر این قیمت پایین تر نیز خواهد آمد. ابتدا از روسیه آغاز میکنیم. قیمت اسمارت فون لومیا ۹۲۰ در روسیه ۲۴,۹۹۰ روبلز است که چیزی حدود ۸۰۰ دلار میشود و لومیا ۸۲۰ نیز ۱۹,۹۹۰ روبلز است که آن هم حدود ۶۴۰ دلار میشود.

دفتر نوکیای آلمان اعلام کرده که لومیا ۹۲۰ با قیمت ۶۴۹ یورو (۸۳۶ دلار) و لومیا ۸۲۰ با قیمت ۴۹۹ یورو (۶۴۳ دلار) در آلمان عرضه خواهد شد. نوکیای ایتالیا نیز قیمت لومیا ۹۲۰ را ارزان تر از روسیه و آلمان اعلام کرده ، این قیمت ۵۹۹ یورو (۷۷۱ دلار) است. انتظار میرود تا این دو محصول تا ماه نوامبر در این سه کشور عرضه شود ، همچنین هیچ صحبتی از عرضه به دیگر کشور ها به میان نیامده است. اگر شما در این سه کشور زندگی میکنید میتوانید از سایت نوکیای روسیه ، آلمان و ایتالیا این دو محصول را پیش خرید کنید.

چیزی برای گفتن دارید ؟ بگو ببینیم !