با Connectify لپ تاپ خود را تبدیل به مودم وای فای کنید !!!

connectify

امشب قصد معرفی نرم افزاری را دارم که توسط آن میتوانید لپ تاپ خود را تبدیل به مودم وای فای نمایید. امروزه داشتن یک ارتباط وای فای در همه حال ضروری است و داشتن آن زمانی بیشتر احساس میشود که شما از یک گوشی یا تبلت نیز استفاده نمایید.  اما هر از گاهی در مکانی قرار میگیریم که تنها یک سیم ethernet بیشتر وجود ندارد و حالا اگر بخواهیم آن را با موبایل یا حتی دوستان خود استفاده کنیم دچار مشکل خواهیم شد. همچنین ممکن است فاصله شما تا مودم وای فای بسیار دور باشد. شما میتوانید با ایجاد یک وای فای دیگر در آن محل میزان آنتن دهی آن را دو برابر کنید.

در بعضی از دانشگاه ها نیز مجبورید برای استفاده از اینترنت توسط وی پی ان با شماره کاربری خود وارد شوید اما به دلیل قدیمی بودن گوشیتان قادر به استفاده از وی پی ان روی آن نیستید. در این صورت میتوانید با لپ تاپتان وصل شوید و آن را با گوشی خود به اشتراک بگذارید یا از دوست خود بخواهید اینترنت لپ تاپ خود را با شما به اشتراک بگذارد !

این روش به سادگی آب خوردن است. کافی است نرم افزار Connectify را از آدرس زیر دانلود کنید. سپس نرم افزار را اجرا کنید. از این پس همواره علامت آن در کنار ساعت ویندوزتان وجود خواهد داشت با کلیک روی آن با تصویری مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد. تنها کافی است در اینجا برای شبکه وای فای خود یک نام انتخاب کنید. سپس یک رمز ( باید بیشتر از 8 کاراکتر باشد ) برای آن تعریف کنید. از بخش Internet نیز Wifi Network Connection را انتخاب نمایید. در آخر روی Start Hotspot کلیک کنید.


به همین سادگی!!

http://www.connectify.me/

یک دیدگاه در "با Connectify لپ تاپ خود را تبدیل به مودم وای فای کنید !!!"

  1. علی گفت:

    هرکاری میکنم وصل نمیشه و پیغام اینکه به شبکه متصل شده اما دسترسی به اینترنت نداره رو میده.فایروال ویندوزم بستم بازم جواب نمیده ممنون میشم کمکم کنید.

چیزی برای گفتن دارید ؟ بگو ببینیم !