چگونه گوشی خود را مجبور به دریافت آپدیت ویندوزفون 7.8 کنید؟

با عرضه به‌روزرسانی ویندوزفون ۷٫۸ کاربران این سیستم عامل به دنبال امن‌ترین روش برای ارتقا سیستم عامل گوشی همراه هوشمندشان هستند عده‌ای هم دوست ندارند صبر کنند تا این به روزرسانی در زمان موعد برای آنها ارائه شود و دوست دارند هرچه سریع‌تر این به‌روزرسانی را برروی گوشی خود نصب کنند.

Windows Phone Hacker هم دراین راستا از ابزاری به نام Seven-Eighter  رونمایی کرده که به کاربران امکان به‌روزرسانی ایمن‌تر ویندوفون ۷٫۸ را می‌دهد. این برنامه که در دو نسخه  ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی عرضه شده یک فایل اجرایی ساده برای استفاده بر روی کامپیوترهای شخصی است.

78ighterدقیقا به همان طریقی که در روش فایل‌های CAB استفاده می‌کردید، کافی است زبان مورد نظر را بر روی دستگاهتان انتخاب تا از طریق رابط کاربری این برنامه، فایل‌های مورد نیاز شما شناسایی و دریافت شوند. از آنجایی که به روزرسانی سیستم عامل ویندوزفون فرایندی تکراری و مشابه دارد مراحل به روزرسانی را به صورت یک سیکل باید انجام دهید.

seveneigher-languagesنکته کلیدی برای انجام فرایند نصب دستی، انتخاب پک زبان مناسب است. برای اینکار ابتدا به مسیر Settings>keyboard بروید و نام تمام زبان‌های نصب شده را یادداشت کنید و سپس پک زبان نسخه ۷٫۸ مخصوص گوشی هوشمندتان را دانلود کنید.

حالا این برنامه را اجرا و طبق روند مشخص شده پیش بروید. این روش برای کاربرانی که به طور اتوماتیک به‌روزرسانی را دریافت نمی‌کنند مناسب‌تر است، بنابراین پیش از هر چیز از طریق وای‌فای و بر روی گوشی خود وجود این به‌ روزرسانی را امتحان کنید شاید خود ویندوزفون سراغ شما آمده باشد.

روش دیگر هم استفاده از فایل CAB برای نصب به روزرسانی است که برای جلوگیری از طولانی شدن مطلب از ذکر آن خودداری می‌کنیم. فارنت هیچ گونه مسئولیتی درقبال مشکلات احتمالی درحین و یا بعد از به‌روزرسانی از طریق این روش را نمی‌پذیرد. اگر از جزئیات فنی این گونه روش‌ها سر در نمی‌اورید بهتر است تا زمان عرضه به روزرسانی رسمی منتظر بمانید.

این برنامه را می‌توانید از اینجا دریافت کنید

==>seven-eighter

چیزی برای گفتن دارید ؟ بگو ببینیم !