برچسب قیمت ۲۰ هزار دلاری برای تلویزیون ۴ هزارپیکسلی ۸۴ اینچی ال‌جی

اگر به دنبال ارتقاء تلویزیون خانه خود هستید و منتظر اعلام قیمت ال‌جی برای محصول و یا بهتر بگوئیم غول ۴ هزار پیکسلی ۸۴ اینچی این شرکت بودید ظاهرا انتظار به سر آمده و برچسب قیمت ۲۰ هزار دلاری بر روی این محصول اکنون خودنمایی می‌کند و به نظر باید حسابی سر کیسه را شل کنید!

تلویزیون مدل LG 84LM9600 که یک تلویزیون اولترا اچ.دی و چهار هزار پیکسلی در اندازه ۸۴ اینچ است از امروز رسما به بازار عرضه شده است تا با وضوح ۳۴۸۰ در ۲۱۶۰ پیکسلی خود در تعطیلات سال نو میلادی در خانه مشتریان جا خوش کند!

این تلویزیون قادر است جزئیات را تا چهار برابر سطح فول اچ.دی ۱۰۸۰p به نمایش گذاشته و در فرمت ۴ هزار پیکسلی، ۸ میلیون پیکسل را در خود جای دهد تا عنوان فوق اچ.دی یا همان اولترا اچ.دی را به خود اختصاص دهد.

جی وندنبری مدیر ارشد ال‌جی در ایالات متحده در این خصوص می‌گوید: کیفیت تصاویر همواره به عنوان اولین اولویت ال‌جی مطرح بوده است و اکنون یکی دیگر از این اولویت‌های مهم برای سازنده‌ها افزایش بیشتر و بیشتر اندازه صفحه نمایش است. ما به دنبال توسعه فناوری استاندارد اچ.دی هستیم و در عین حال هدف ما پیشگام بودن در زمینه فناوری اچ.دی و خلق یک تجربه بصری جذاب برای مشتریان است که آن را در تلویزیون‌های صفحه بزرگ به فراموشی سپرده‌اند!

ال.جی اعلام کرده است که تلویزیون LG 84LM9600 Ultra HD همچنین به فناوری قدرتمند تقویت وضوح ال‌جی مجهز است که ” LG Resolution Upscaler Plus ” خوانده می‌شود و جزئیات بیشتری را برای نمایش از تصاویر گرفته شده از حافظه‌های خارجی اس.دی و اچ.دی به ارمغان می‌آورد.

چیزی برای گفتن دارید ؟ بگو ببینیم !