آرشیو برای ژانویه 26th, 2013

بازی Temple Run 2 برای اندروید منتشر شد !

Temple Runtemplerun2_2454391b یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایل است که نسخه دوم آن هفته گذشته برای iOS منتشر شد و کاربران آیفون و آیپد در 4 روز اول، آن را 20 میلیون بار دانلود کردند. حال کمپانی سازنده این بازی، نسخه اندروید آن را منتشر نموده و حالا کاربران تبلت و تلفن‌های  اندروید نیز می‌توانند آن را تجربه کنند.

نسخه اندروید بازی Temple Run 2 همانند نسخه iOS مجانی است و امکان دانلود آن برای عموم کاربران اندروید از طریق گوگل پلی امکان پذیر است.

Temple Run 2 از نظر گیم پلی تغییر محسوسی نسبت به نسخه قبلی نکرده اما از نظر گرافیک و محیط بازی دستخوش تغییرات بسیار جذابی شده است.

اگر این بازی را دانلود نموده و برروی تلفن یا تبلت خود نصب کرده‌اید، تجربیات خود را با دیگران در میان بگذارید.

همچنین اگر به Google Play دسترسی ندارید از AppChina برای دانلود بازی Temple Run 2 استفاده کنید.

اینتل برای تولید نسل بعدی پردازنده‌های 14 نانومتری خود در ایرلند کارخانه‌ تولید تراشه احداث می‌کند !

کمپانی اینتل قصد دارد تا در مقر خود در ایرلند یکی از سه کارخانه بین‌المللی برای تولید تراشه‌های 14 نانومتری خود را احداث نماید. این برنامه دو ساله به زودی کلید خواهد خورد.

اینتل تصمیم دارد تا یکی از سه کارخانه تولید تراشه‌های 14 نانومتری خود را در ایرلند برپا سازد و پاسخ آژانس ارشد برنامه‌ریزی ایرلند نیز به این درخواست مثبت بوده است. کارخانه 4 میلیارد دلاری جدید 4300 فرصت شغلی جدید را در منطقه کو کیلدیر ایرلند ایجاد خواهد کرد. اینتل هم‌اکنون در مقر خود در این منطقه 4000 کارمند دارد.

این برنامه که 2 سال به طول می‌انجامد شامل توسعه عملکرد کنونی کمپانی، گسترش و پیشروی به سمت تولید تراشه‌های کوچکتر و کم‌مصرف‌تر 14 نانومتری می‌باشد. برنامه‌های اینتل به اینجا ختم نمی‌شود و این غول تولیدکننده تراشه قصد دارد تا از سال 2015 تولید تراشه‌های 10 نانومتری را کلید بزند.